Najlepsza kawa i nie tylko

Mistrzowska kawa

 

Jakość kawy, herbaty, napojów owocowych jest dla nas równie ważna jak wszystkich innych pozycji z menu. Wysokiej jakości napoje są istotną częścią naszej marki.

 

Ziarna kawy sprowadza i przygotowuje dla nas bydgoska palarnia Audun Coffee. Prowadzi ją wybitny znawca branży Norweg Audun Sorbotten, mistrza świata roasterów z 2015 r. jego wiedza i doświadczenie gwarantuje, że do Naturalnej docierają najwyższej jakości ziarna.

 

Także urządzenia do parzenia kawy mamy z najwyższej półki. Zdecydowaliśmy się na markowy młynek renomowanej firmy Mazzer. Szczególnie dumni jesteśmy z ekspresu – Faema 61 to legendarna maszyna, która w latach 60. zrewolucjonizowała parzenie espresso. Jeśli dodać do tego umiejętności naszych baristów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje, to w efekcie możemy podawać Wam najwyższej jakości kawę o wyjątkowym smaku każdego popularnego rodzaju: od latte po doppio.

Naszą specjalnością są także smoothie. Te zimne koktajle przygotowujemy ze świeżych owoców i warzyw, które sprowadzamy codziennie.

Kombucha to fermentowana herbata zwana też eliksirem młodości. Zawiera mnóstwo probiotyków i kwasów organicznych.

Zakwas z buraka, z kimchi, kwas chlebowy czy podpiwek to kolejne z serii napojów probiotycznych i prozdrowotnych w naszej ofercie. Je również przygotowujemy według samodzielnie opracowanych i dopieszczonych receptur, które gwarantują najlepszy smak i najwyższą jakość.