Kuchnia

W Naturalnej królują warzywa. To one decydują, że nasza kuchnia jest zdrowa. Korzystamy z nieskończonego bogactwa tradycyjnych przepisów ze wszystkich stron świata oraz fantazji naszego Szefa Kuchni, który łączy to wszystko w całość.

 

Bezwzględnie trzymamy się podstawowej zasady – w naszej restauracji nie ma żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Dowodem na to jest certyfikat V-label, który uzyskaliśmy. Dzięki temu nasza kuchnia jest zdrowa – bogata w witaminy, substancje mineralne, węglowodany i białko roślinne. Dostarczamy wszystko czego potrzebuje organizm do zdrowego funkcjonowania.

Przyświeca nam także filozofia eko i zero waste. Wszystko co robimy staramy się podporządkować tym zasadom. Składniki naszych dań w większości są pochodzenia organicznego a wszystkie na pewno najwyższej jakości, nie używamy polepszaczy czy konserwantów.

Znajdziecie u nas zarówno wegańskie klasyki, tradycyjne dania z różnych stron świata w wersji wegańskiej oraz nasze autorskie pomysły, które potrafią zaskoczyć niebanalną kompozycją. Jedna rzecz łączy to wszystko co robimy. Miłość. Miłośc do gotowania, do natury, do produktu i przede wszystkim do Was.