O nas

Naturalna to kuchnia prowadzona przez pasjonatów zdrowego stylu życia

Decyzja o profilu kuchni jest naturalną konsekwencją naszych osobistych wyborów kulinarnych i etycznych. Naszą specjalnością jest rzemieślnicza produkcja dań roślinnych, kiszonek, zakwasów i deserów przy użyciu najwyższej jakości surowców pochodzenia organicznego. Odpowiednio zbilansowane i bogate w składniki odżywcze dania są nie tylko zdrowe ale również smaczne. Naszym głównych założeniem są nie tylko starannie dobrane produkty BIO ale również prowadzenie całej działalności w duchu “zero waste” oraz ekologii.

Spełnianie Waszych oczekiwań kulinarnych jest dla nas najważniejsze, ale zależy nam także na przyjaznej i swobodnej atmosferze. Taki jest cały zespół Naturalnej i tacy trafiają do nas goście. Szczególnie dbamy o naturalny wygląd wnętrza restauracji, dlatego tak dużo mamy w środku roślin i chcemy mieć ich jeszcze więcej. Ta oranżeria podkreśla nasz przyjazny stosunek do natury, środowiska, przywiązanie do zasad ekologii. Jesteśmy także przyjaciółmi zwierząt i gorąco zapraszamy do odwiedzania naszej restauracji ze swoimi psami.

Naturalna znajduje się w wyjątkowym miejscu, na parterze pięknej kamienicy przy najładniejszej ulicy starej Bydgoszczy – ul. Cieszkowskiego. Mimo wyjątkowej urody tego zakątka lokal na rogu z ul. Pomorską przez lata był opuszczony i zaniedbany. Wyremontowaliśmy go własnymi siłami i jesteśmy dumni, że ożywiliśmy ten uroczy zakątek miasta. Z ogromną satysfakcją obserwujemy, że polubiliście naszą restaurację, chętnie wracacie do nas. To Wy tworzycie unikalny klimat Naturalnej i pięknie odnowionej ul. Cieszkowskiego.

Certyfikaty