O nas

Naturalna jest pierwszą w Bydgoszczy restauracją podającą wyłącznie dania wegańskie. Inspiracją są dla nas bezmięsne potrawy z całego świata.

 

Decyzja o profilu kuchni jest naturalną konsekwencją naszych osobistych wyborów kulinarnych i etycznych. Sami nie jemy mięsa lub ograniczyliśmy jego spożycie. Od lat sprawdzamy na sobie zalety kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Dzięki temu wiemy, że są to posiłki smaczne, urozmaicone, zdrowe, fascynujące i godne polecenia. Czerpiemy wzory z kuchni całego świata – w naszym menu znajdziecie potrawy z Dalekiego i Bliskiego Wschodu, południa Europy, obu Ameryk i oczywiście z Polski.

 

Spełnianie Waszych oczekiwań kulinarnych jest dla nas najważniejsze, ale zależy nam także na przyjaznej i swobodnej atmosferze. Taki jest cały zespół Naturalnej i tacy trafiają do nas goście. Szczególnie dbamy o naturalny wygląd wnętrza restauracji, dlatego tak dużo mamy w środku roślin i chcemy mieć ich jeszcze więcej. Ta oranżeria podkreśla nasz przyjazny stosunek do natury, środowiska, przywiązanie do zasad ekologii. Jesteśmy także przyjaciółmi zwierząt i gorąco zapraszamy do odwiedzania naszej restauracji ze swoimi psami.

 

Naturalna znajduje się w wyjątkowym miejscu, na parterze pięknej kamienicy przy najładniejszej ulicy starej Bydgoszczy – ul. Cieszkowskiego. Mimo wyjątkowej urody tego zakątka lokal na rogu z ul. Pomorską przez lata był opuszczony i zaniedbany. Wyremontowaliśmy go własnymi siłami i jesteśmy dumni, że ożywiliśmy ten uroczy zakątek miasta. Z ogromną satysfakcją obserwujemy, że polubiliście naszą restaurację, chętnie wracacie do nas. To Wy tworzycie unikalny klimat Naturalnej i pięknie odnowionej ul. Cieszkowskiego.

 

Zapraszamy do Naturalnej